Już w najbliższy poniedziałek młodzi lekarze przystąpią do części pisemnej Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego z okulistyki w sesji jesiennej.
Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,
egzamin, do którego wkrótce przystąpicie, to ważny krok w zawodowej drodze każdego okulisty. To również moment, w którym całe środowisko okulistyczne łączy się z Wami myślami, życząc powodzenia w potwierdzeniu Waszych kompetencji, wiedzy i pasji do zawodu.
W imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Okulistycznego życzymy Wam spokoju, pewności w podejmowaniu decyzji oraz wiary we własne umiejętności. Jesteśmy przekonani, że zdobyta przez Was wiedza i doświadczenie pozwolą z powodzeniem sprostać temu wyzwaniu.
Niech ten egzamin będzie zwieńczeniem Waszego dotychczasowego wysiłku i jednocześnie początkiem kolejnego, inspirującego etapu w karierze okulisty.
Profesor Ewa Mrukwa-Kominek Prezes Polskiego Towarzystwa Okulistycznego wraz z Zarządem Głównym
Aktualności PTO
Zobacz wszystkieWesołych, spokojnych Świąt Wielkanocnych życzy Zarząd Polskiego Towarzystwa Okulistycznego
Niech te dni będą dla Państwa okazją do odpoczynku, wewnętrznego spokoju i spotkań w gronie najbliższych.
HCC 2026: Okulistyka w Polsce – wyzwania, innowacje i rekomendacje PTO
Najważniejsze wnioski z debaty „Okulistyka: rosnące wyzwania – od najmłodszych po seniorów” z
udziałem członków Zarządu PTO.
Stanowisko PTO wobec projektu rozporządzenia MEN dotyczącego zawodu: technik optyki okularowej
Polskie Towarzystwo Okulistyczne (PTO) złożyło stanowisko w sprawie projektu rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) dotyczącego zawodu: technik optyki okularowej.
Przypomnienie: 31 marca upływa termin opłacenia składki członkowskiej PTO za rok 2026
W trosce o zachowanie ciągłości członkostwa oraz wszystkich przysługujących Państwu uprawnień, uprzejmie przypominamy o konieczności opłacenia składki członkowskiej na 2026 rok do wtorku, 31 marca br.
Wydarzenia
Zobacz wszystkie