Aktualności Polskiego Towarzystwa Okulistycznego Strona 1 z 13

Ogłaszamy konkurs na redaktora naczelnego "Kliniki Ocznej"

Ogłaszamy konkurs na redaktora naczelnego "Kliniki Ocznej" 19.04.2019

Wobec upływu kadencji obecnej redakcji Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, działając na podstawie § 28 pkt. 5 Statutu Towarzystwa, ogłasza otwarty konkurs na stanowisko Redaktora Naczelnego Czasopisma „Klinika Oczna”.

Życzenia wielkanocne od Zarządu Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Redakcji Net4Doctor

Życzenia wielkanocne od Zarządu Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Redakcji Net4Doctor 19.04.2019

Jak utrzymać harmonię na powierzchni oka? - nowoczesne algorytmy diagnostyczno-terapeutyczne zaburzeń powierzchni oka

Jak utrzymać harmonię na powierzchni oka? - nowoczesne algorytmy diagnostyczno-terapeutyczne zaburzeń powierzchni oka 16.04.2019

Już 13 maja 2019r.

Blok bezpłatnych porad prawnych dla członków PTO!

Blok bezpłatnych porad prawnych dla członków PTO! 12.04.2019

Już 30 kwietnia 2019 roku na stronie Polskiego Towarzystwa Okulistycznego uruchomimy blok porad prawnych z udziałem zaproszonego mecenasa – Dominika Wieszczka. Obejrzyj poniższy film i dowiedz się więcej na temat startu nowego projektu.

Bezpłatny dostęp do AAO dla członków PTO

Bezpłatny dostęp do AAO dla członków PTO 12.04.2019

Szanowni Państwo, zachęcamy do odebrania bezpłatnego dostępu do AAO. Aby otrzymać zaproszenie, wystarczy być członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i zarejestrować się w serwisie edukacyjnym PTO.

Pacjent z zaćmą i astygmatyzmem - prawidłowa kwalifikacja pierwszym krokiem do zamierzonego efektu refrakcyjnego

Pacjent z zaćmą i astygmatyzmem - prawidłowa kwalifikacja pierwszym krokiem do zamierzonego efektu refrakcyjnego 20.03.2019

Już 11 kwietnia o godzinie 20:00!

Trwa akcja bepłatnych badań

Trwa akcja bepłatnych badań 12.03.2019

Sprawdź, czy nie jesteś w grupie ryzyka zachorowań na jaskrę.

Zapraszamy do transmisji online z III Polskiego Forum Jaskry

Zapraszamy do transmisji online z III Polskiego Forum Jaskry 07.03.2019

Zapraszamy na transmisję online z III. Polskiego Forum Jaskry, organizowanego w dniu 9 marca 2019 r. w godzinach 10:00-17:00 w Warszawie.

Rozpoczyna się III edycja ogólnopolskiej akcji Polscy Okuliści Kontra Jaskra. Bezpłatne badania już od najbliższej niedzieli

Rozpoczyna się III edycja ogólnopolskiej akcji Polscy Okuliści Kontra Jaskra. Bezpłatne badania już od najbliższej niedzieli 05.03.2019

Z okazji Światowego Tygodnia Jaskry od 10 do 16 marca, po raz trzeci w całej Polsce odbędą się bezpłatne badania w kierunku jaskry. Wszyscy chętni, którzy zgłoszą się w tym czasie do wybranych placówek okulistycznych, będą mieli wyjątkową okazję –bez ponoszenia żadnych kosztów i bez wymaganego skierowania – wykonać specjalistyczne badania diagnostyczne, a w przypadku pozytywnego wyniku, zostaną objęci fachową opieką. Inicjatorami akcji są: Polskie Towarzystwo Okulistyczne (PTO) wraz z Sekcją Jaskry PTO, przy współudziale Polskiego Związku Niewidomych. W tegoroczną edycję zaangażowało się 70 placówek medycznych, ich lista dostępna jest na stronach: www.tydzienjaskry.pl.

Wesprzyj naszą petycję do MZ ws. programu diagnostyki genetycznej

Wesprzyj naszą petycję do MZ ws. programu diagnostyki genetycznej 01.03.2019

Wesprzyj naszą petycję do Ministra Zdrowia ws. programu diagnostyki genetycznej dla osób tracących wzrok! Przeczytaj więcej na stronie www.retinaamd.org.pl i wesprzyj nas!