
Informujemy, że zespół specjalistów z Polskiego Towarzystwa Okulistycznego opracował aktualizację rekomendacji opublikowanych na stronie pto.com.pl 23 marca 2020 r.
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi rekomendacjami dotyczącymi zasad postępowania z pacjentem okulistycznym w czasie pandemii COVID-19. Zachęcamy również do ich udostępniania innym lekarzom okulistom.
Aktualności PTO
Zobacz wszystkiePoczątek roku to doskonały moment na podejmowanie nowych decyzji i realizację ambitnych celów zawodowych
Jednym z nich może być dołączenie do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i aktywne współtworzenie działań na rzecz rozwoju polskiej okulistyki oraz dobra pacjentów.
Klinika Oczna 4/2025: Fakomatozy w narządzie wzroku u dzieci
Zachęcamy do przeczytania artykułu przeglądowego, w którym przedstawione są najczęstsze objawy ogólne i okulistyczne tych genetycznie uwarunkowanych zaburzeń.
Dostępny jest najnowszy numer kwartalnika „Klinika Oczna/ Acta Ophthalmologica Polonica” (4/2025)
Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym numerem Kliniki Ocznej (4/2025).
AAO Journal: Czynniki prognostyczne skuteczności selektywnej trabekuloplastyki laserowej (SLT).
Zachęcamy do zapoznania się z wynikami szwedzkiego, wieloośrodkowego, randomizowanego badania kontrolowanego OPTIMAL SLT (OSLT).
Wydarzenia
Zobacz wszystkie
