Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Rady Okulistów Polskich na zebranie, które odbędzie się w czwartek, 11 czerwca 2026 r., w godz. 15:00-16:30, w sali Audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Konferencyjnego przy Hali Stulecia.

W skład Rady Okulistów Polskich wchodzą ordynatorzy, lekarze kierujący oddziałami oraz kierownicy klinik niebędący członkami Zarządu.

Spotkanie jest okazją do bezpośredniej rozmowy o sprawach, które dotyczą całego środowiska okulistycznego w Polsce. Udział nie wymaga rejestracji na Zjazd. Wstęp wolny dla członków Rady.

Będziemy wdzięczni za potwierdzenie obecności na adres e-mail: sekretarz@pto.com.pl