W wydarzeniu uczestniczyła Prezes Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, prof. dr hab. n. med. Ewa Mrukwa-Kominek.
Pani Profesor zabrała głos podczas spotkania oraz złożyła wszystkim członkom Oddziału Podlaskiego PTO serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Spotkanie miało charakter wigilii oddziałowej i przebiegło w wyjątkowo radosnej, świątecznej atmosferze, sprzyjającej integracji oraz wzajemnej wymianie doświadczeń. W imieniu Pani Prezes serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność oraz wspólnie spędzony czas.
Zarząd PTO z satysfakcją obserwuje aktywność regionalnych oddziałów oraz ich zaangażowanie w pogłębianie wiedzy członków Towarzystwa w oparciu o najnowsze badania i doniesienia naukowe.


Aktualności PTO
Zobacz wszystkieRozpoczął się 57. Zjazd Okulistów Polskich
Przed nami trzy dni pełne wiedzy, inspirujących spotkań i dyskusji o przyszłości okulistyki.
Postępowanie terapeutyczne w krwotokach podplamkowych – nowe wytyczne PTO oraz protokół przygotowania Actilyse do iniekcji wewnątrzgałkowej.
Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami.
Jak skutecznie mówić i pisać o profilaktyce chorób?
Poradnik „Komunikacja dla zdrowia” Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj Życie! – dla wszystkich, którzy chcą tworzyć skuteczne kampanie profilaktyczne.
Postępowanie we wrodzonej niedrożności dróg łzowych – najnowsze wytyczne Polskiego Towarzystwa Okulistycznego
Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi wytycznymi Sekcji Okulistyki Dziecięcej i Strabologii PTO.
Wydarzenia
Zobacz wszystkie