Zapraszamy do zapoznania się z wynikami ankiety dotyczącej Webinarów PTO. Ankieta została przeprowadzona w dniach 02-07.02.2017.

Drodzy Czytelnicy!

W pierwszym tygodniu lutego zaprosiliśmy Was do udziału w ankiecie dotyczącej tematów webinarów Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w niej udział! Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! Ponad 250 osób udzieliło odpowiedzi na pytania! Jeszcze raz dziękujemy!

Wyniki ankiety są bardzo interesujące. Według Was najlepszą porą na webinar jest wieczór między godziną 18 a 21 – ten przedział godzinowy został wskazany aż 324 razy! Z dni tygodnia zdecydowanie zwyciężyły poniedziałki, wtorki i środy.

Tematy webinarów, które cieszyły się największym zainteresowaniem to m.in. „Kiedy podjąć decyzję o leczeniu operacyjnym pacjentów z DME?” oraz „Irydotomia czy usunięcie soczewki? Postępowanie z wyboru w JPZK i PZK”, a także „Czy zabieg Cross-linking powinien być „złotym standardem” w leczeniu stożka rogówki?”.

Dziękujemy też za liczne zgłaszanie własnych pomysłów. Znajomość Waszych zainteresowań pozwala nam na lepsze dopasowanie treści publikowanych w naszym serwisie do Waszych zainteresowań!

Pierwszy webinar odbędzie się już marcu. Więcej informacji o terminie i temacie podamy wkrótce!