Bezpłatny dostęp do AAO dla członków PTO

Szanowni Państwo, zachęcamy do odebrania bezpłatnego dostępu do AAO. Aby otrzymać zaproszenie, wystarczy być członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i zarejestrować się w serwisie edukacyjnym PTO.

Academy’s ONE® Network Access

Szanowni Państwo,
jako członkowie Polskiego Towarzystwa Okulistycznego możecie Państwo otrzymać bezpłatny dostęp do Akademii (ONE®) Network.

Aby otrzymać dostęp do platformy, prosimy postępować zgodnie z następującymi krokami.

Instrukcja dostępu do (ONE®) Network

  1. Opłać składkę drogą tradycyjną (przelew bankowy lub przekaz pocztowy) lub online w zakładce "Moje konto" (za pomocą Przelewy24). Pamiętaj, że aby otrzymać dostęp do AAO, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem strony www.pto.com.pl.
  2. Napisz do nas na adres: admin@pto.com.pl i poproś o dostęp do AAO (do wiadomości dołącz potwierdzenie przelewu).
  3. Dostęp zostanie przydzielony po pozytywnej weryfikacji w przeciągu 3 dni roboczych od momentu zgłoszenia.
  4. Odbierz mail z instrukcją od AAO (Uwaga! mail zostanie wysłany z adresu licensesales@aao.org z tytułem AAO Access Instructions).
  5. Aby aktywować dostęp do AAO, postępuj zgodnie z wytycznymi przysłanymi w mailu.
  • Odwiedź www.aao.org/accesskeys
  • Wprowadź swój unikalny klucz dostępu.
  • Kliknij “Utwórz konto” lub Zaloguj się na swoje konto AAO.
  • Pamiętaj, by przy pierwszej rejestracji wpisać ten sam adres e-mail, do którego został przydzielony unikalny klucz dostępu.

>> Czy otrzymałam/em zaproszenie do AAO?

Do wszystkich członków PTO, którzy opłacili składkę za 2019 rok i są zarejestrowani w serwisie edukacyjnym PTO, wysłaliśmy powiadomienie o przydzielonym dostępie do oficjalnego serwisu AAO. Wiadomość powinna być zatytułowana "AAO Access Instructions". Uwaga! Prosimy o sprawdzenie również folderu "Spam". Jeśli nie otrzymaliście Państwo zaproszenia, prosimy o kontakt na adres: admin@pto.com.pl

Tak będzie wyglądać instrukcja przesłana przez AAO na Państwa skrzynkę e-mailową:

>> Jak przejść proces rejestracji w AAO krok po kroku

Kliknij w odnośnik znajdujący się w mailu zapraszającym od AAO i postępuj według załączonej instrukcji. Następnie przejdź do strony AAO i dokonaj rejestracji konta, wpisując ten sam adres email, na który zostało wysłane zaproszenie. Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie AAO i korzystaj z zasobów.

>> Nie otrzymałem zaproszenia, choć jestem członkiem PTO z opłaconą składką

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, który zarejestrował się po 31 marca 2019 r. i opłacił składkę członkowską, a dostęp do AAO nie został przyznany, skontaktuj się bezpośrednio, wysyłając mail z potwierdzeniem przelewu lub dowodem opłaty na skrzynkę: admin@pto.com.pl. Po potwierdzeniu statusu członkostwa w PTO, dostęp do treści edukacyjnych AAO zostanie przydzielony.

>> Jak opłacić składkę PTO?

ZALOGUJ się w serwisie PTO i przejdź do zakładki CZŁONKOSTWO. Kliknij przycisk "OPŁAĆ SKŁADKĘ". Jeśli jesteś członkiem PTO, a mimo to na Twoim koncie widnieje status "Nie jesteś członkiem PTO", kliknij przycisk "ZŁÓŻ DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ" i wypełnij wszystkie pola, następnie kliknij przycisk "ZATWIERDŹ DANE". Dzięki temu zaktualizujemy w bazie informację o Twoim członkostwie. W przypadku dalszych problemów skontaktuj się z nami na adres: admin@pto.com.pl

>> Jak zostać członkiem PTO?

ZALOGUJ się w serwisie PTO i przejdź do zakładki CZŁONKOSTWO. Kliknij przycisk "ZŁÓŻ DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ" i wypełnij wszystkie pola, następnie kliknij przycisk "ZATWIERDŹ DANE". Następnie opłać składkę tradycyjnie lub za pomocą przycisku "OPŁAĆ SKŁADKĘ".