Szanowni Państwo, wciąż można odebrać bezpłatny dostęp do AAO. Aby otrzymać zaproszenie, wystarczy być członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i zarejestrować się w serwisie edukacyjnym PTO.

>> Czy otrzymałam/em zaproszenie do AAO?
Do wszystkich członków PTO, którzy opłacili składkę za 2016 rok i są zarejestrowani w serwisie edukacyjnym PTO, wysłaliśmy powiadomienie o przydzielonym dostępie do oficjalnego serwisu AAO. Wiadomość powinna być zatytułowana "AAO Access Instructions". Uwaga! Prosimy o sprawdzenie również folderu "Spam". Jeśli nie otrzymaliście Państwo zaproszenia, prosimy o kontakt na adres: admin@pto.com.pl>> Jak przejść proces rejestracji w AAO krok po kroku
Kliknij w odnośnik znajdujący się w mailu zapraszającym od AAO (pkt. 1) i postępuj według załączonej instrukcji. Następnie przejdź do strony AAO i dokonaj rejestracji konta, wpisując ten sam adres email, na który zostało wysłane zaproszenie. Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie AAO i korzystaj z zasobów.

>> Nie otrzymałem zaproszenia, choć jestem członkiem PTO z opłaconą składką
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, który zarejestrował się po 10 czerwca 2016 r. i opłacił składkę członkowską, a dostęp do AAO nie został przyznany, skontaktuj się bezpośrednio, wysyłając mail z potwierdzeniem przelewu lub dowodem opłaty na skrzynkę: admin@pto.com.pl. Po potwierdzeniu statusu członkostwa w PTO, dostęp do treści edukacyjnych AAO zostanie Ci przydzielony.

>> Jak opłacić składkę PTO?
ZALOGUJ się w serwisie PTO i przejdź do zakładki CZŁONKOSTWO. Kliknij przycisk "OPŁAĆ SKŁADKĘ". Jeśli jesteś członkiem PTO, a mimo to na Twoim koncie widnieje status "Nie jesteś członkiem PTO", kliknij przycisk "ZŁÓŻ DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ" i wypełnij wszystkie pola, następnie kliknij przycisk "ZATWIERDŹ DANE". Dzięki temu zaktualizujemy w bazie informację o Twoim członkostwie.

>> Jak zostać członkiem PTO?
ZALOGUJ się w serwisie PTO i przejdź do zakładki CZŁONKOSTWO. Kliknij przycisk "ZŁÓŻ DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ" i wypełnij wszystkie pola, następnie kliknij przycisk "ZATWIERDŹ DANE". Następnie opłać składkę tradycyjnie lub za pomocą przycisku "OPŁAĆ SKŁADKĘ".